Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /include/smarty/libs/Smarty_Compiler.class.php on line 270

LEK. MED.  RAFAŁ ADAMSKI- psychiatra
Pracuje w Klinice Psychiatrycznej w Szpitalu Klinicznym nr 5 w Poznaniu. W chwili obecnej kończy specjalizacje z zakresu psychiatrii osób dorosłych. Specjalizuje się w zespołach abstynencyjnych, oraz farmakoterapii osób uzależnionych.

LILIANA WORONOWICZ- certyfikowany psychoterapeuta uzależnień
Specjalista psychoterapii uzależnień, kieruję także oddziałem terapii uzależnień w Ośrodku Stacjonarnym pod Poznaniem. Ma wieloletnie praktykę w pracy terapeutycznej, doświadczenie w zakresie terapii uzależnień zdobyła w ośrodku Monar w Poznaniu, gdzie pracuje z osobami uzależnionymi od alkoholu i nie tylko. Obecnie jest w trakcie 4 letniego Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. Zajmuje się poszukiwaniem praktycznych metod wykorzystania wiedzy psychologicznej w codziennym życiu: w kontaktach z innymi, w rodzinie, w radzeniu sobie ze stresem i trudnymi sytuacjami czy nastrojami, po to by kierować własnym życiem ku satysfakcji i spełnieniu.

JOANNA MAJOREK- certyfikowany psychoterapeuta uzależnień, pedagog, biegły sądowy
Zajmuje się diagnostyką, leczeniem i rehabilitacją osób uzależnionych i współuzależnionych od alkoholu, a także osób ryzykownie pijących, prowadzi działania konsultacyjno - edukacyjne dla rodzin osób uzależnionych. Ukończyła specjalizację rehabilitacja osób uzależnionych od narkotyków orasz szkolenie z zakresu systemowej terapii rodzin. Jest Kierownikiem Dziennego Oddziału Terapii Uzależnienia od Alkoholu w Wojewódzkim Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Kościanie. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi od alkoholu. Trener pierwszego stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Absolwent podyplomowych studiów „Zarządzanie w Służbie Zdrowia” w Akademii Ekonomicznej w Poznaniu.

ANNA SCHEIGEL - certyfikowany psychoterapeuta uzależnień, pedagog
Specjalista w zakresie diagnozy i terapii uzależnień, pracuje w Ośrodku Monar w Poznaniu oraz Ośrodku terapii uzależnień w Rożnowicach. W chwili obecnej współpracuje przy projekcie „Kalejdoskop”. Prowadzi terapię indywidualną oraz grupową osób uzależnionych. Ponadto jako pedagog pracuje w w Psychologiczno-Pedagogicznej nr 5 w Poznaniu, gdzie zajmuje się terapią dzieci i młodzieży. Ukończyła kurs z zakresu surdopedagogiki, oraz kurs języka migowego. Prowadzi zajęcia z kinezjologii edukacyjnej Denisona oraz Atrekinezjologii.

MARZENA CICHOCKA MATUSZCZAK- terapeuta uzależnień, biegły sądowy
Posiada dwudziestoletnie doświadczenie w terapii osób uzależnionych od alkoholu. Kierowniczka poradni uzależnień na Placu Kolegiackim w Poznaniu. Ukończyła „Szkołę Terapii Uzależnień” przy Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Państwową Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Jest biegłym sądowym , zajmuje się orzecznictwem w zakresie uzależnień, oraz opiniowaniem.

ALINA JASIŃSKA-  specjalista psycholog kliniczny, terapeuta uzależnień, biegły sądowy
Specjalizuje się w diagnozie klinicznej osób uzależnionych, prowadzi również terapię indywidualną oraz grupową. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi. Ukończyła „Szkołę Terapii Uzależnień” przy Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Państwową Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, w drodze do certyfikacji. Jest biegłym sądowym , zajmuje się orzecznictwem w zakresie uzależnień, oraz opiniowaniem.